5 Porady Proste Overcome Smak Lęk U Kobiet

Posted on

W czasach pewnych my zostanie uderzony przez poczucie niepokoju . Poczucie niepokoju jest emocja , że to normalne. Kiedy lęk hit , ważne dla nas , aby mieć zdolność do pogodzenia i przezwyciężenia .

Istnieje wiele sposobów , które mogą być sądzony aby przezwyciężyć lęk . Może nie być natychmiastowy , ale aby zorganizować się przezwyciężyć poczucie niepokoju , że może bardziej łatwo zarządzać emocje aby być dobrze ponownie . Oto kilka wskazówek, proste przezwyciężyć poczucie niepokoju , że może to zrobić . Kierować tylko zobaczyć w tutaj , tak .

1. Sport

Sport może „ zmusić ” nas do skupienia się na naszej kondycji fizycznej . Takie jak to podano z womansday.com, przez sprawowanie ciało my będzie zmęczony , aby w momencie , który sprawia nam czuć zapomniane przez poczucie lęku , że możemy poczuć . Oprócz że , kiedy mamy wykonywać , hormony endorfin w organizmie będzie wzrastać i pomaga przynieść uczucia i atmosferę serca są bardziej zadowoleni . Plus, my również puszka premia ciało , że jest zdrowy .

2. Sprzątanie domu

Czasami , kiedy mamy czuć niepokój , że są zdezorientowani , jak wyciągnąć lub upust emocji , które odczuwane tak pełna w organizmie . Jednym ze sposobów, aby uspokoić się to do czystego domu . Obieg energii w organizmie , aby robić rzeczy , które są produktywne i do czyszczenia domu , przynajmniej mamy mogą produkować coś, co jest bardziej pozytywny niż poczucie niepokoju , które przetoczyły się jesteśmy .

3. Skoncentruj się na ćwiczeniach oddechowych

Ćwiczenie oddychania może pomóc uspokoić siebie i umysł . Może jesteśmy nie mógł bezpośrednio zarządzać na rozprawie pierwszy . Jednak , jeśli mamy może spróbować ćwiczyć oddychanie powoli , poczucie niepokoju , że możemy czuć się może powoli tłumiony . Po trafiony poczuciem niepokoju , staramy się szybko znaleźć miejsce , które jest ciche , a następnie przeciągnij i wydech oddech powoli . Powtórz kilka razy aż do poczucia lęku my, subsydiów .

4. Oddychaj świeżym powietrzem

Wyjdź na zewnątrz i oddychaj świeżym powietrzem . Spróbuj siedzieć w parku , spacery w przyrodzie jest otwarty , lub po prostu cieszyć się niebo niebieski na zewnątrz domu . Dekompresja poczucie klaustrofobii i niespokojny , aby być w miejscu , które jest bardziej przewiewne i ulgę .

5. Ogrodnictwo

Ogrodnictwo może być Twoim nowym hobby w tym roku . Działania ogrodniczej can help zwalniającej stres i poczucie niepokoju , że skokowej . Kiedy ogrodnictwo , my będziemy koncentrować się na działaniach w ogrodzie , który pomaga nam oczyścić umysł . Zwłaszcza gdy widzimy, że nasiona, które zasadziliśmy , wykiełkowały i wyrosły , szczęście, które się pojawia, może rozwiać niepokój i stres , który odczuwamy.

Różne sposoby mogą się starać , aby przezwyciężyć poczucie niepokoju . Jednak , jeśli mamy znaleźć to trudne do poradzić sam , nie ma złego do poszukiwania z Pomocy ya . Twoje zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowie fizyczne .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here