4 Maski Naturalnych Składników Dla Zdrowych Włosów

Posted on

Natura w wokół okazało się mieć tak wiele korzyści dla zdrowia i urody . W tym piękno włosów . Choć szeroka gama produktów pielęgnacji włosów są dostępne w prawie każdym sklepie piękna , ale Przyjaciele Fimela rzeczywiście w stanie wykorzystać składników naturalnie .

Pop Sugar napisał , składniki naturalnie ograniczone , ponieważ wcześniej uważał puszki pomoc odżywiają włosy . Również zapłodnienia , a nawet uczynić go blask . Oto niektóre naturalne składniki, które można stosować do pielęgnacji włosów .

Kochanie

Nie tylko do herbaty , miód jest składnikiem naturalnie są w stanie odżywiać włosy . Zawartość , pisze Pop Sugar, może zmiękczyć włosy . Jednakże , ty nadal trzeba wypłukać i następnie szampon jak zwykle .

Majonez

Materiał jest również nie tylko do sałatek. Nie jak produkt pielęgnacji włosów, która zawiera dużo materiału chemii, majonez zawierający olej naturalny sposób są w stanie odżywiać włosy.

Nathaniel Hawkins, fryzjerką, powiedział do Pop Sugar jeśli olej był tam w majonezie stanie zrobić włos staje się bardziej lśniące i zawartość białka może wzmocnić korzenie i łodygi włosa.

Ocet jabłka

Ocet jabłkowy zazwyczaj brane razem z wody ciepłej w rano dzisiaj , aby aktywować system trawienia . Jednakże , ocet jabłko zakręty są również bogate w korzyści dla skóry głowy i włosów . Ocet jabłkowy zawiera składniki naturalnego anty- grzybicze , które mogą zmniejszyć łupież .

Awokado

Zawierająca masło naturalne, owoce zielone to zawiera białko, które jest bardzo wysoki , więc jest w stanie wzmocnić bagażniku włosy tak nie rozgałęziony i uszkodzony . Ty nawet można zrobić maskę na włosy z awokado do wymieszać z miodem i olejem z oliwek do włosów gładka i błyszcząca .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here