Chcesz Lose Weight Loss, Kontakty Z Diety Przerywany Czczo Fuj!

Posted on

Istnieje wiele sposobów, że dieta może być sądzony , jeżeli chce się obniżyć masę ciała, począwszy od diety ketonowej diety Morza Śródziemnego , do diety artysty Korei. Jednym ze sposobów, dieta, która również nie tracądużo popytu jest przerywany na czczo, lub wywołać dowolną dietę o drodze na czczo podczas .

Przerywany na czczo jest sposobem diety jest nie tylko w stanie zmniejszyć masy ciała o poście , ale także poprawić metabolizm organizmu , a nawet zwiększenie potencjału życiowego długiej żywotności .

W diecie przerywanego postu również istnieje wiele sposobów , ale jednym z najbardziej popularnych jest metoda 16/8, mianowicie na czczo przez 16 godzin przez okno jedzenia do 8 godzin.

Zasady są dość proste, a mianowicie:

1. Zestaw godziny posiłek począwszy od godziny 12 w południe i liczyć sześć godzin z 12 godzin, czyli godziny ostatni posiłek był godzina ósma w godzinach wieczornych .

2. Po godzinie 20 nie można jeść niczego , co zawiera kalorie . Nie znaczy nie wolno pić , może pić , ale woda i biały tylko .

3. Następne okno jadalni wraca o godzinie 12 w południe . Jeśli chcesz śniadanie, możesz zaparzyć świeżą herbatę lub świeżą kawę . Podczas oknie jeść może jeść wszystko sam , ale upewnij się, że zdrowe .

4. By być miły jeśli jeść żywności , które jest nie tłuste i oleiste , o zrównoważonym ćwiczeń są rutynowe .
Jak dieta jak ten prowadzony jest z powodu dość łatwe do zrobienia , zwłaszcza dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do śniadania lub rozrzedzony śniadaniu każdy dzień , jak to opisano w HEALTHLINE .

Diety , jak to jest w celu obniżenia masy ciała może szybko pójść w dół , bo nie ma żadnych kalorii yanh gromadzą się w godzinach wieczornych dzisiaj . Tak , spróbuj po prostu diprkatekkan jeśli chce udowodnić sobie .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here