5 Znaki Dzieci Doświadczanie Zaburzenia Oka I Need Glasses

Posted on

Upośledzone oko nie tylko wystąpić w dorosłych , dzieci są również w stanie przeżyć , zwłaszcza jeśli mają potomstwo z rodzicami , którzy również ponieśli niszczącą oko . Dzieci mogą doświadczyć nawet w wieku , który jestnadal niewielka .

Dzieci mogą nie zdać sobie sprawę , że on był przeżywa trudności widząc , ale mama mogła zobaczyć z oznak życia codziennego są pokazane na dzieci , i ocenić , czy dzieci potrzebują badania oczu i konieczność noszeniaokularów .

1. mrużąc oczy

Jeśli dziecko ma zwyczaj mrużąc oczy , aby zobaczyć czy czytać coś , mama powinna podejrzewam . Jest to oznaką wizji są niewyraźne . Zapytany , czy on mógł zobaczyć obiekty w sąsiedztwie z oczywistym .

2. Zbyt blisko podczas oglądania telewizji

Naucz dzieci, aby siedziały z dala od telewizji podczas oglądania telewizji . Ale jeśli dziecko kontynuuje po prostu iść do przodu , aby zobaczyć telewizję, możliwość , że ma słabość oczu krótkowzroczny daleko . Ludzie zkrótkowzrocznością daleko tylko być oglądane obiekty z wyraźnie jeśli z odległości blisko .

3. Utrata odczytu linii

Czytanie na głos czasami może wskazywać , czy dziecko ma słabość wzroku . Jeśli on mógł zapoznać się z kontynuacji lub połączeń zdania są odcięte na końcu linii i prawo do odczytu wiersza na dole , że nie napotkasz problemy. Ale jeśli dziecko jest często jeden odczyt linii obok lub linie na dole ponownie , możliwość tam oko astygmatyzm lub problem z mięśni oka .

4. Często potarł oczy

Dzieci , które są zbyt często potarł oczy mogłyby być przeżywa problemy oko zmęczenie lub rozpraszających wzrok bardziej jak zapalenie spojówek . Zapytaj co że robi się dziecko czuć potrzebę bycia potarł oczy .

5. Zamknij jedno oko lub przechyl głowę

Jeśli dziecko lubi robić to , aby znaleźć kąt, który jest tuż w jego oczach , istnieje możliwość, że miał zaburzenia oka niedowidzenie . Nie tylko problem, że był w stanie skupić się na obejrzeniu obiektu w porę ale też doświadczaproblemów krótkowzroczny oka .

Omów z dziećmi , co mają oni czuć się za to , zwłaszcza jeśli on także często skarżą się na zawroty głowy . Natychmiast skonsultować się z lekarzem , aby dowiedzieć się diagnozę na pewno

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here