5 Powodów Można Twardego Snu Spokojnie W Nocy

Posted on

Ideały chcą spać szybko w nocy dzień, aby uzyskać przerwę, która jest dość często nie działa płynnie . Ty nawet zasnąć przez całą noc lub obudził się nagle, bo oko nie chcą zamknięte.

Niestety, wielu z Was, którzy nie wiedzą,co przyczyną . Jak się okazało , zazwyczaj są 5 powodów , ya , że sprawia Ci trudno spać spokojnie w nocy dni . Sprawdzić na dole tego!

1. Przyjmowanie pokarmu ty nie prawidłowe

spożycie składników odżywczych ma wpływ duża w ustalaniu godzin snu ty. Jeśli ty nie jeść białka, tłuszczu i węglowodanów w ilości tego prawa , jak również dużą ilością jedzeniapokarmów, które mogą zwiększać cukru krwi , wówczas rzeczy , które mogą uczynić Cię trudne do snu lub budzenie się w środku nocy.

Według lekarzy pielęgniarki leczenia funkcjonalnego , Maggie Berghoff , MSN, FNP-C,należy przestać jeść trzy godziny przed łóżkiem aby dostać SLEEP na maksimum.

2. Brak równowagi hormonów lub problemami tarczycy

Wiele funkcji życiowych w organizmie, które są dotknięte przez hormony, w tym snu cię. „ Jeśli hormonów w organizmie jesteś nie wyważone, wtedy to może mieć wpływ na godziny snu i temperaturę ciała ty wszystko nocy ,” oczywisto Maggie.

Problemy Innym musi uważać na to tarczycy lub nadczynność tarczycy są zbyt aktywne . „ Jeśli gruczoł tarczycy ty jesteś aktywny , wtedy panbędzie trudne do snu w nocy dzień ,” dodał .

3. bezdech senny

Have jesteś budzony podczas snu, ponieważ było nie mógł oddychać? Następnie pan kłopoty ponownie aby wrócić do snu więc zrobić sobie przerwę ty NIE mocno? To może być znak , że masz bezdech senny.

Bezdech sennyto stan poważny , że nie tylko wpływa na jakość snu, ale także może uczynić cię na ryzyko narażone na różne choroby więcej, takich jak udar. Spróbuj skonsultować się z lekarzem , jeśli jesteś często doświadczają objawów toza przyznane pengangan w prawo.

4. Zaburzenia godziny biologiczne ciało

zegar biologiczny organizm lub rytm dobowy pomocy regulują cykle snu i obudzić cię. Kiedy to się stanie, przerwanie w przypadku to zwykle będzie uczynić czas do spania Ciprzeszkadzał, które sprawia, że jesteś trudny do snu szybko i solidnie.

Zaburzenia godzin biologiczny organizm jest zwykle spowodowane przez nawyk snu są nie regularne i narażone na lekkim niebieskim ( od urządzeńelektronicznych ) w ciągu dnia i przed łóżkiem . Więc ustawić dłuższe godziny korzystania z gadżetów i wyłączać AGD Elektronika jest godzinę przed łóżku , tak !

5. Poczucie niepokoju i stresu

dnia lub tygodnia, który jest pełen ciśnienia mogą dokonać wszyscy ludzie obudzić w nocy dzień , nawet czasami może powodować problemy spania były bardziej przewlekły.

Głowa ty wypełnione z różnych myśli od AZ więcbez świadomy czas snu znacznie zmarnowane. Maggie doradzić Ci , aby spróbować uruchomić system przywspółczulnego ciało ( resztę i strawić ) z techniki oddychania. „Ja proponuję , aby oddychać przez nos cię na pięćsekund , zawieszone na pięć, strata oddech na pięć sekund , i przytrzymaj ponownie do pięciu sekund. Powtórz to dwa do trzech razy , aby sprawić, że ciało jesteś bardziej zrelaksowany i uspokaja umysł w przygotowania dosnu ” wyjaśnił .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here